Запис на консультацію
Графік: з 8:00 до 19:00. Пн-Зб.


Консультація лікаря

Всього за одне відвідування Cheese Dental Clinic ви отримаєте детальний план лікування


Консультація лікаря

Всього за одне відвідування Cheese Dental Clinic ви отримаєте детальний план лікування

Консультація лікаря

Ні сучасне обладнання, ні найуспішніші процедури, ні навіть імениті лікарі не можуть гарантувати психологічний комфорт і душевну рівновагу. Тому так важливо знайти саме свого доктора, на прийом до якого можна йти в хорошому настрої і з почуттям повної безпеки.

Всього за одне відвідування Cheese Dental Clinic ви отримаєте детальний план лікування, складений, якщо в цьому є необхідність, цілим консиліумом кваліфікованих фахівців. Але не варто забувати і про технічний прогрес - інноваційне обладнання для діагностики несе відповідальності за достовірність і використовується в найрізноманітніших ситуаціях.

 1. Підготовка до імплантації - для оцінки стану щелепної кістки та визначення оптимальних місць для розташування імплантів.
 2. Кісткова пластика, синус-ліфтинг - для визначення обсягу кістки в альвеолярних відростках, розташування гайморових пазух.
 3. Хірургічне втручання - для вивчення зубних коренів, ретінірованних / дістопірованних зубів, виявлення новоутворень, діагностики запалень в області коренів.
 4. Ортодонтичне лікування - для виправлення складних аномалій прикусу.
 5. Ортопедичне лікування - для створення максимально точних і функціональних зубних протезів.
 6. Ендодонтичне лікування - для діагностики стану складних каналів зубів і подальшого лікування
 7. У клініці Cheese Dental Clinic використовується тільки якісне обладнання від кращих виробників на світовому ринку ..
EzRay Air Portable

При слові рентген в пам'яті відразу ж спливає величезна машина, до якої не хочеться навіть наближатися. У Cheese Dental Clinic вам не загрожує зустріч з подібним монстром, так як EzRay Air Portable- це компактний портативний рентген зручної форми. Внутрішній і зовнішній екрани захищають оператора від рентгенівських променів, а коротка експозиція робить процедуру максимально швидкої і абсолютно безпечною для пацієнта. Інтелектуальна система позиціонування дозволяє швидко отримати знімки високої якості і негайно приступити до вирішення стоматологічних проблем. EzRay Air Portable - це:
 • легкість;
 • швидкість;
 • безпеку;
 • якість;
 • і діагностична точність.
Сканери 3SHAPE TRIOS

3SHAPE TRIOS відносяться до нового покоління внутрішньоротових сканерів. 18 незалежних досліджень підтверджують статистично більш високу точність даної моделі в порівнянні з аналоговими відбитками і / або сканами інших внутрішньоротових сканерів по повній дузі, одиничної або множинної реставрації.

3SHAPE TRIOS відрізняються абсолютно реалістичною передачею кольору - скани в натуральному кольорі сприяють економії часу і створення якісних реставрацій.

Також TRIOS Patient Specific Motion дозволяють записати окклюзию в статиці і динаміці, показуючи точки контакту. Технологія штучного інтелекту автоматично видаляє зайві м'які тканини (мова, щоки та ін.), Роблячи процес сканування неймовірно простим.
Томограф

Vatech - це сучасний томограф преміум класу з найнижчою променевим навантаженням з усіх існуючих на сьогодні апаратів. Конусно-променева комп'ютерна томографія (3D-знімок) допомагає:

 • виявити запальні процеси;
 • визначити приховані канали, їх кількість і розташування;
 • оцінити якість пломбування;
 • виявити тріщини, перфорації і інші причини хворобливих відчуттів;
 • побачити анатомічні особливості будови зубів.

Також до переваг Vatech можна віднести:

 • мінімальну променеве навантаження;
 • безпеку для дітей і вагітних;
 • швидкість і якість підсумкового результату.
 • На основі 3D-знімка проводиться планування імплантації, кісткової пластики і ортодонтичного лікування, а отриману інформацію пацієнт може забрати з собою на цифровому носії.
Автоклави серії Vacuklav

Не можна не сказати пару слів про стерилізацію, адже безпека - це наріжний камінь будь-якого лікування. Cheese Dental Clinic використовує для цих цілей автоклави, які відносяться до класу «B» відповідно до європейського стандарту EN 13060. Вони працюють за принципом попереднього вакууму:

 1. повітря з камери відкачується надзвичайно потужним вакуумом;
 2. потім кілька разів пускається водяна пара, який тут же знову відкачується;
 3. в результаті в камері, в упакованому підлогою інструменті або в текстильних виробах не залишається повітря;
 4. далі йде процес сушіння, який є важливою умовою тривалого зберігання стерилізованого матеріалу в упаковці;
 5. в кінці процедури Vacuklav створює вакуум.
 6. Датчики і сучасні мікропроцесорні засоби контролю регулюють параметри тиску і температури, необхідні для надійної стерилізації. Таким чином пацієнти можуть бути завжди впевненими в безпеці і стерильності будь-яких маніпуляцій.