Скажіть сииир!

Наша запорука успіху - безпека, технологічність, професіоналізм.

Скажіть сииир!

Наша запорука успіху - безпека, технологічність, професіоналізм.

Скажіть сииир!

Наша запорука успіху - безпека, технологічність, професіоналізм.

Наші послуги

Вартість основних послуг

Пархоменко Олександр Григорович

Головний лікар. Доктор - стоматолог ортопед вищої категорії. Завідувач стоматологічним відділенням медичного центру ОНМедУ

Станіка Ірина Сергіївна

Лікар терапевт

Червонюк Юлія Юріївна

Лікар хірург-стоматолог

Жевакіна Евеліна Ігорівна

Лікар-ортодонт

Радченко Юлія Миколаївна

Лiкар стоматолог дитячий, терапевт

Сертифікати

Питання/відповідь

Які способи оплати у Вас є?
Готівковий і безготівковий розрахунок.
Чому варто звертатися до нас?
Якісне, сучасне обладнання, досвідчена та професійна команда лікарів. Контроль якості безпосередньо директором клініки.
Як іде опрацювання медінструментів?
Ми використовуємо для цих цілей автоклави, які відносяться до класу «B» відповідно до європейського стандарту EN 13060. Вони працюють за принципом попереднього вакууму:
  • повітря з камери відкачується надзвичайно потужним вакуумом;
  • потім кілька разів пускається водяна пара, який тут же знову відкачується;
  • в результаті в камері, в упакованому підлогою інструменті або в текстильних виробах не залишається повітря;
  • далі йде процес сушіння, який є важливою умовою тривалого зберігання стерилізованого матеріалу в упаковці;
  • в кінці процедури Vacuklav створює вакуум.
  • Датчики і сучасні мікропроцесорні засоби контролю регулюють параметри тиску і температури, необхідні для надійної стерилізації. Таким чином пацієнти можуть бути завжди впевненими в безпеці і стерильності будь-яких маніпуляцій.
Гарантії в стоматології
Часто при спілкуванні з пацієнтом доктор чує питання: "А яка гарантія на Ваше лікування?" Спроба порівняти гарантію в медицині зі звичайними гарантіями, які надаються при покупці споживачем товарів - не зовсім коректна. Причина проста - біологія людини. Реакція організму, навіть на правильно проведене лікування, у різних людей може бути різною.
З точки зору медицини будь-яке лікування має ПРОГНОЗ. Прогноз - це статистичне вимірювання співвідношення успішного лікування до невдалого, в тісному зв'язку із загальним станом організму. Саме цим терміном оперують лікарі. Виходячи з нього лікар видає гарантію на результат лікування.
Наше відкриття

Відгуки наших клієнтів

Юлия Шевченко
02 августа 2022г
Здравствуйте, рекомендую клинику от всей души! Была первый раз, конечно же в напряжении, так как опыт был в других клиниках негативный, начиная от запаха больницы, некачественного лечения и общения и т.д.
Переступив порог клиники ЧизДентал я вздохнула аромат чистоты, как дома, классная музыка которая успокаивает и настраивает на позитив и отвлечение от проблем, приветливый и улыбчивый персонал, причём персонал искренне тебе рад, без лести и навязчивой. Очень стильный ремонт, продумано все до мелочей, респект дизайнеру, вложил душу и даже больше, а какие мягкие кресла, на чистке зубов я просто уходила в сон, благо Юлия Юрьевна, хирург клиники нежно и мило напоминала мне все же приоткрыть рот) Так же была на удалении зуба мудрости, не успела открыть рот, зуба уже нет! А самое важное, удаление без травмирования зубов рядом( был печальный опыт в другой клинике). Сейчас прохожу процесс лечения зубов под коронки и дальнейшую имплантацию. Всем очень довольна, качество просто зашкаливает! Приходите)
Наталя Таран
20 жовтня 2020
Хочу висловити величезну подяку Cheese Dental, особливо лікаря ортопеда Пархоменко Олександру Григоровичу та хірурга Червонюк Юлії Юріївні. Лікарі з Великої літери в прямому сенсі слова рятують життя !!! Перший раз в житті в стоматологічний кабінет як на свято, і навіть не страшно)))
Олена Швецова
22 жовтня 2020
Прекрасна клініка! Обслуговуємося всією сім'єю. Всі доктора професіонали своєї справи. І що найважливіше, мої діти після першого у своєму житті відвідування стоматолога, із задоволенням пішли в клініку знову. Величезна подяка доктору Ніссо, Ви наша зубна фея.)
Олександр Карташов
01 жовтня 2020 р
Прекрасна, сучасна клініка. Професіонали своєї справи.
Наші контакти:
Cheese Dental: +38(073)701-03-03
Години роботи: з 9:00 до 18:00. Пн-Сб.
Пошта: info@cheesedental.com.ua
Адреса: г. Одесса, ул. Балківська 137г
Leave your phone number and we will contact you!
Or you can call us yourself:
0737010303