Запис на консультацію
Графік: з 8:00 до 19:00. Пн-Зб.


Терапевтичні послуги

Комплекс процедур і сучасних методів, спрямованих на профілактику та усунення проблем зубного ряду і м'яких тканин.


Терапевтичні послуги

Комплекс процедур і сучасних методів, спрямованих на профілактику та усунення проблем зубного ряду і м'яких тканин.

Терапевтичні послуги

Терапевтична стоматологія - це комплекс процедур і сучасних методів, спрямованих на профілактику та усунення проблем зубного ряду і м'яких тканин.

Складно переоцінити важливість своєчасного втручання - терапевтичні процедури не тільки економлять фінанси, а й дозволяють на довгі роки зберегти здоров'я і красу натуральних зубів. У Cheese Dental Clinic використовуються найбільш інноваційні діагностичні методики, європейські протоколи лікування, а також високоякісні матеріали, що дозволяють дати гарантію на кожну процедуру.
Чищення зубів методом Air Flow

Професійна гігієна ротової порожнини відноситься до профілактичних маніпуляцій. Щоб запобігти розвитку карієсу, втрату зубних одиниць і запалення пародонту, необхідно проводити процедуру професійного чищення кожні шість місяців. Для цієї мети ідеально підходить швейцарська система дбайливого очищення Air Flow. Апарат Air Flow видаляє:
 • м'які зубні відкладення;
 • темний зубний наліт від харчових барвників (чай, кава);
 • так званий, «наліт курця».
Під тиском порошок бікарбонату натрію з водою утворюють досить абразивний потік, який з легкістю видаляє наліт, абсолютно не завдаючи шкоди і не травмуючи тканини зуба. Після даної процедури емаль стає первісно гладкою, а зуби чистими і красивими.

Переваги даного методу:
 • освітлення емалі;
 • профілактика утворення зубного каменю і підясневих відкладень;
 • відсутність хворобливих відчуттів;
 • на відміну від ультразвукової чистки, Air Flow підходить для очищення протезів і імплантатів, безпечна для пацієнтів з кардіостимуляторами;
 • завдяки спрямованому впливу Air Flow ретельно і безпечно усуває наліт і відкладення навколо брекетів.
Периодонтит — это воспалительный процесс в корневом канале зуба и окружающих его тканях. Своевременность лечения позволит сохранить функциональность и красоту зубного ряда без дорогостоящих процедур протезирования и/или имплантации. Лечение заключается в очищении пораженных участков зуба от кариеса, а системы корневых каналов — от инфекции. Для этого используются лечебные и дезинфицирующие процедуры, после чего канал пломбируется. Анатомическая форма зуба восстанавливается с применением композитных материалов или коронки, в зависимости от показаний.

Терапевтичні процедури

Карієс зубів проявляється у вигляді характерних цяток в результаті інфікування, незбалансованого харчування, неякісної гігієни ротової порожнини, зловживання солодощами або тютюновими виробами. Лікування карієсу направлено на дбайливе видалення уражених тканин зуба і подальші реставраційні роботи. У запущених випадках може знадобитися більш глибоке втручання.

Терапія пульпіту

Пульпіт - це запалення внутрішньої частини зуба (пульпи), в якій знаходяться нерви і кровоносні судини. Обов'язковою частиною лікування є не тільки чистка кореневих каналів, а й медикаментозна обробка, до якої відноситься накладення Девіт-пасти.
Девіт-паста - це препарат для некротизации пульпи зуба. Застосування ефективно у випадках, коли проведення консервативного лікування неможливо і пульпа підлягає повному видаленню. Девіт-паста не містить миш'як, як її попередники, тому не тільки є цілком безпечною, але і більш ефективною.
Ігнорування такого захворювання, як пульпіт, може призвести не тільки до сильних хворобливих відчуттів, але і до втрати зуба. Запущений пульпіт призводить до запалення кісткової тканини навколо зуба, тобто до періодонтиту.

Лікування періодонтиту

Періодонтит - це запальний процес в кореневому каналі зуба і оточуючих його тканинах. Своєчасність лікування дозволить зберегти функціональність і красу зубного ряду без дорогих процедур протезування і / або імплантації. Лікування полягає в очищенні уражених ділянок зуба від карієсу, а системи кореневих каналів - від інфекції. Для цього використовуються лікувальні та дезінфікуючі процедури, після чого канал пломбується. Анатомічна форма зуба відновлюється із застосуванням композитних матеріалів або коронки, в залежності від показань.
Пломбування

Пломбування зуба - це різновид процедур стоматологічної терапії, спрямованої на відновлення пошкодженої зубної емалі. В ході такого втручання уражена тканина віддаляється, чиститься, а на місце утвореної порожнини розміщується пломбувальний матеріал.
Стоматологічні матеріали для пломбування застосовуються найчастіше при поверхневому, серединному і глибокому карієсі зубів. До іншими свідченнями відносять:
 • руйнування емалі в результаті травм;
 • пульпіт і періодонтит;
 • стирання емалі, внаслідок, наприклад бруксизма або регулярного зіткнення справжніх зубів і металокерамічними / металевими коронками;
 • зношування попередньої пломби зуба;
 • вроджене порушення естетики зуба.
У клініці Cheese Dental для пломбування зубів використовуються тільки сучасні матеріали, які по фактурі і різноманітній кольоровій гамі схожі з натуральної зубної емаллю.

Відбілювання зубів

Cheese Dental Clinic пропонує своїм пацієнтам найсучаснішу, безболісну, безпечну і ефективну методику професійного відбілювання - Beyond Polus (Німеччина). Лазерна система відбілювання зубів Beyond поєднує в собі високоякісні матеріали з потужним безпечним випромінюванням галогенною лампи.

Спеціально розроблена галогенні лампи потужністю 150 Вт пропускає інтенсивний блакитне світло через оптичні лінзи і 12 000 оптичних волокон. Холодний блакитне світло, що потрапляє на зуби, має довжину хвилі 480-520 нм, що є оптимальним діапазоном для відбілювання зубів. В результаті шкідливе ультрафіолетове (УФ) випромінювання повністю видаляється системою фільтрації.

Beyond значно перевершує методи попереднього покоління за своїми характеристиками:
 • тривалість процедури всього 30 хвилин;
 • гарантована максимальна ефективність;
 • оптимальне випромінювання;
 • потужна система фільтрації;
 • довготривалий результат;
 • ніякого ризику для зубної емалі і м'яких тканин;
 • безболісність і відсутність неприємних відчуттів в процесі процедури і після.
Регулярна професійна гігієна та комплекс терапевтичних процедур - це гарантія довгого здоров'я і краси вашої посмішки. Перший крок - це консультація у терапевта Cheese Dental Clinic.